Architect@Work Kortrijk bewijst dan inzetten op kwaliteit loont

Architect@Work stelt nooit teleur. Ook de editie in moederstad Kortrijk, die op vrijdag 16 mei de deuren sloot, vormde daarop geen uitzondering. Met ruim 6.000 bezoekers over beide beursdagen, evenwichtig verdeeld met op donderdag nét iets meer volk, bewees het event opnieuw zijn waarde.

Het succes kwam uiteraard niet zomaar uit de lucht vallen. Enerzijds bleef de organisatie trouw aan het beproefde recept: innovaties tonen die zorgvuldig geselecteerd werden door een Belgische vakjury, en dat in de kenmerkende setting van Architect@Work. Het aanbod werd aangevuld met een sterk seminarprogramma, tal van randmanifestaties en een inspirerende materialententoonstelling. Daarnaast lag de focus op het verder verscherpen van de kwaliteit van de bezoekers.

“Waardevolle ontmoetingen ontstaan wanneer je de randvoorwaarden zo optimaal mogelijk inkleurt”, verduidelijkt Exhibition Manager Anne-Laure Van de Ginste. “Daarom zetten we volop in op het aantrekken van nieuwe voorschrijvers en het versterken van ons netwerk. Dit leidde tot een bijzonder hoog aantal nieuwe registraties, wat perfect aansluit bij onze recent aangegane samenwerkingen, nieuwe partners en prikkelende randmanifestaties. Het toont vooral aan dat je door consequent te kiezen voor kwaliteit in alle facetten van je event niet alleen succes kunt behouden, maar zelfs verder kunt vergroten.”

Geslaagde nieuwe scenografie 

Wat deze editie extra bijzonder maakte, was de update van de vertrouwde beurslay-out. Het ontwerperscollectief C4 behield de herkenbare look en feel van het oorspronkelijke concept, maar door de stands anders op te stellen, ontstond een geheel nieuwe beleving. Het draaien van de standen met 31 graden zorgde voor een verrassend perspectief en bracht een frisse, creatieve dimensie aan het event.